Сучасні стоматологічні процедури — це ознака медицини, що постійно розвивається. Вони призначені для більш ефективного лікування пацієнтів та уникнення захворювань ротової порожнини. Якщо ви нещодавно відвідали кабінет стоматолога, цілком можливо, що ви звернули увагу на сучасне обладнання і використані методи, що призвело до остаточного ефекту, помітного після виходу з кабінету. Хоча за найкращу якість потрібно іноді більше заплатити, але в остаточному підсумку воно того варте, тому що завдяки цьому зуби не лише краще виглядають, а й довше залишаються здоровими. На це варто звернути увагу, коли йдеться про сучасні стоматологічні процедури.

 

Біоподібна стоматологія


Сьогодні замінити відсутні зуби набагато простіше, ніж колись. Користуючись сучасною імплантологією та ортопедії, не означає, що лікування зубів перестало бути важливим. Скоріше навпаки. Стоматологія постійно шукає рішення, яке допоможе на тривалий час зберегти натуральні зуби і робить все можливе, щоб унеможливити видалення. Цим, власне, і займається біоподібна стоматологія. Матеріали для відновлення пошкоджених зубів, які є результатом багаторічних досліджень, ідеально імітують їх природні властивості з погляду зовнішнього вигляду, довговічності та функції. Використання методів також менш інвазивні, це означає, що в кожному вилікуваному зубі зберігається більше натуральних тканин і структур. Зміцнені сучасним наповненням зуби, служать пацієнтові втричі довше, ніж звичайна пломба.

 

Сучасна комп'ютерна анестезія


Однією з головних причин рідкісного відвідування стоматолога є страх перед болем. Навіть сама анестезія повною мірою не звільняє від неї. Принаймні так було нещодавно. Однак після того, як з'явилася комп'ютерна анестезія, ситуація виглядає інакше. За цілісність внесення анестетичної рідини відповідає комп'ютер, який видає невелику дозу перед проколом голки, створюючи так званий анемічний наліт. Дозування також відбувається повільніше, про що дбати датчик тиску. Завдяки цьому на місці проколу не залишається мікротравм.

 

Накладки Inlay/Onlay


Коли каріозне ураження покривають більшу частину зуба, звичайної пломби може бути недостатньо. Тоді на допомогу приходять вкладки Inlay/Onlay. Завдяки їм можна відновити анатомічну форму зуба, тобто точки контакту, горбика та борозенки. Як накладку найчастіше використовують фарфор, з погляду завдяки її універсальним можливостям. Крім того, можна використовувати сплави заліза, композитні матеріали або складні композиції, такі як кераміка. Вкладки Inlay/Onlay використовують на премолярах та молярах.

 

Сучасний підхід до лікування кореневих каналів


Сучасні стоматологічні процедури також використовуються у разі запалення пульпи зуба. При постановці діагнозастоматолог застосовує ендодонтичне лікування. У наші дні на допомогу приходить мікроскоп, особливо він необхідний у складніших випадках. Завдяки йому стоматолог може точно та ретельно очистити всі канали у хворому зубі. Лікування під мікроскопом є одним із ефективних способів врятувати зуб від видалення.