ПЕРЛИНА СТОМАТОЛОГІЇ

-прогресивні технології та досконалий професіоналізм організація курсів та семінарів для стоматологів.

На питання, чому символом нашого Навчального Центру була обрана перлина, можемо відповісти: як і сама назва, прогресивні технології та досконалий професіоналізм, символізує рух життя вперед, постійне прагнення чогось кращого, нового, гарного, чистого. І що може бути більш чистим, непорочним і красивим, ніж прекрасна, біла перлина, що мерехтить, випромінює бездоганний смак і елегантність.

Сучасний світ швидко розвивається. Практично щодня до стоматології вливаються нові технології, концепції, матеріали, сучасне обладнання та багато іншого. Сучасна стоматологія стала ще й визнаним мистецтвом краси та гармонії.

Сьогодні стоматологія — це наука нових технологій у медицині та мистецтві, злиті воєдино, яким навчаються все творче життя, досягаючи вершин майстерності та досконалого професіоналізму.

Навчальний центр PearlStom створено у 2013 році для організації та проведення семінарів, вебінарів, майстер-класів, конференцій, симуляційних тренінгів для лікарів-стоматологів.

У програмі Навчального центру понад 130 розроблених унікальних навчальних програм за всіма напрямками спеціальності «Стоматологія»: терапевтична стоматологія, хірургічна стоматологія, ортопедична стоматологія, стоматологія дитячого віку, ендодонтія, пародонтологія, ортодонтія, менеджмент та маркетинг стомагології.

Лектори нашого Навчального Центру – це 30 відомих майстрів, визнаних у стоматологічному світі. Це практикуючі лікарі з величезним досвідом роботи та фундаментальними знаннями. Вони відкривають для Вас секрети та тонкощі своєї майстерності!

За весь період нашої діяльності, понад 8000 учасників відвідали наші семінари та майстер-класи.

Кожен учасник може самостійно вибрати зручний для нього формат навчання.

На майстер-класі кожному учаснику надається індивідуальне робоче місце з необхідним обладнанням, інструментарієм, матеріалами, тощо.

Фантомний клас оснащений найсучаснішим високотехнологічним обладнанням, включаючи операційні мікроскопи.

Зручне розташування в одному із центральних районів сонячної Одеси, де сама атмосфера та традиції допомагають прийняти нові знання, вдихнути новий вітер інновацій стоматології та добре відпочити у вільний час під променями лагідного південного сонця.