Про нас - PearlStom

Навчальний центр PearlStom

ПЕРЛИНА СТОМАТОЛОГІЇ

-прогресивні технології та досконалий професіоналізм організація курсів та семінарів для стоматологів.

На питання, чому символом нашого Навчального Центру була обрана перлина, можемо відповісти: як і сама назва, прогресивні технології та досконалий професіоналізм, символізує рух життя вперед, постійне прагнення чогось кращого, нового, гарного, чистого. І що може бути більш чистим, непорочним і красивим, ніж прекрасна, біла перлина, що мерехтить, випромінює бездоганний смак і елегантність.

Сучасний світ швидко розвивається. Практично щодня до стоматології вливаються нові технології, концепції, матеріали, сучасне обладнання та багато іншого. Сучасна стоматологія стала ще й визнаним мистецтвом краси та гармонії.

Сьогодні стоматологія — це наука нових технологій у медицині та мистецтві, злиті воєдино, яким навчаються все творче життя, досягаючи вершин майстерності та досконалого професіоналізму.

Навчальний центр PearlStom створено у 2013 році для організації та проведення семінарів, вебінарів, майстер-класів, конференцій, симуляційних тренінгів для лікарів-стоматологів.

У програмі Навчального центру понад 130 розроблених унікальних навчальних програм за всіма напрямками спеціальності «Стоматологія»: терапевтична стоматологія, хірургічна стоматологія, ортопедична стоматологія, стоматологія дитячого віку, ендодонтія, пародонтологія, ортодонтія, менеджмент та маркетинг стомагології.

Лектори нашого Навчального Центру – це 30 відомих майстрів, визнаних у стоматологічному світі. Це практикуючі лікарі з величезним досвідом роботи та фундаментальними знаннями. Вони відкривають для Вас секрети та тонкощі своєї майстерності!

За весь період нашої діяльності, понад 8000 учасників відвідали наші семінари та майстер-класи.

Кожен учасник може самостійно вибрати зручний для нього формат навчання.

На майстер-класі кожному учаснику надається індивідуальне робоче місце з необхідним обладнанням, інструментарієм, матеріалами, тощо.

Фантомний клас оснащений найсучаснішим високотехнологічним обладнанням, включаючи операційні мікроскопи.

Зручне розташування в одному із центральних районів сонячної Одеси, де сама атмосфера та традиції допомагають прийняти нові знання, вдихнути новий вітер інновацій стоматології та добре відпочити у вільний час під променями лагідного південного сонця.

Наші співробітники
 

Світлана Баль

Директор Навчального Медичного Центру Безперервного Професійного Розвитку "ПЕРЛСТОМ"

Анна Міхова

Менеджер по роботі з клієнтами

Навчальний центр ПерлСтом в 2022 році отримав реєстрацію Провайдера заходів БПР медичних та фармацевтичних працівників, за які нараховуються бали.

Наш Навчальний Центр (Провайдер №1227) поквартально подає у Центр тестування при Міністерстві Охорони Здоров'я України заходи для їх внесення до Переліку заходів БПР.

Кожен захід має свій унікальний номер, що висвітлюється на сторінці заходу нашого сайту та на сайті Центру тестування в розділі "Перелік заходів БПР".

Інформація про учасників заходів разом з результатами зрізу знань (тестування) подається у Центр тестування та звисвітлюється у розділі "Бали БПР". Кожен учасник може знайти себе в переліку розділу "Бали БПР".

Підпишись на ПЕРЛСТОМ!

Дізнайся першим про майбутні курси, наші оновлення та акції. Не пропусти найважливіші новини в Telegram чи Viber!